Prices valid from Thursday March 14 2019 to Wednesday March 20 2019.

Lean Family Pack Ground Veal

1 pack (approx. 900 g)
$5.49 / lbs $5.99 / lbs
$12.10 / kg $13.21 / kg
approx. $10.89 / unit $11.89
$1.21 / 100 G

  Comments

Comment could not be saved